Apto Guaruja Enseada Com Estacionamento E Portaria 24H
| Wi-Fi | Privat strand Strand | Husdjur Husdjur tillåtna |
Om du vill njuta av din semester i Guarujá, kan du bo i lägenheten Apto Guaruja Enseada Com Estacionamento E Portaria 24H med 1 sovrum som ligger inom 2 km från Praia de Guarujá och inom 25 minuters promenad från Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro Parish. Med tillgång till golfklubb är den här 55 m² stora lägenheten perfekt för aktiva gäster som söker rekreationsmöjligheter.
Santos akvarium ligger ungefär 7 km bort, medan IEPP - Igreja Evangelica Pentecostal Presbiteriana ligger några meter bort från lägenheten. Det tar 25 minuter till fots att nå Guarujás centrum.
Lägenheten Apto Guaruja Enseada Com Estacionamento E Portaria 24H har vardagsrum, balkong och kök med tvättmaskin som garanterar en bekväm vistelse. Lägenheten erbjuder en separat toalett och en dusch för ökad komfort.
Det finns ett utrustat pentry. Flygplatsen São Paulo-Congonhas är belägen 95 km från detta boende.
- Lokala sevärdheter
- Mirante da Ponta das Galhetas4073 km
- Praia do Tombo4666 km
- Astúrias Handcraft Market4 km
- Praia das Astúrias-stranden3793 km
- Feirinha das Asturias4016 km
- Ilha Pompeba2464 km
- Lookout Galheta4045 km
- Imóveis Jardim Astúrias4043 km
- Morro da Caixa D'Água-utkikspunkten4142 km
- Mirante do Morro da Caixa D’Água4127 km
- Flygplatser
- São Paulo-Congonhas flygplats91 km
- Tågstationer
- Maua42 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Var kan vi parkera vårt fordon på lägenheten Apto Guaruja Enseada Com Estacionamento E Portaria 24H?
På lägenheten Apto Guaruja Enseada Com Estacionamento E Portaria 24H finns gratis privat bilparkering där du kan parkera din bil. - ❓
Har lägenheten Apto Guaruja Enseada Com Estacionamento E Portaria 24H ett kök?
Ja, lägenheten Apto Guaruja Enseada Com Estacionamento E Portaria 24H har ett utrustat pentry. - ❓
Vad är storleken på lägenheten Apto Guaruja Enseada Com Estacionamento E Portaria 24H?
Lägenheten Apto Guaruja Enseada Com Estacionamento E Portaria 24Hs yta är 55 kvadratmeter.